UWAGA!!! Ta strona funkcjonuję jako archiwum - pod tym linkiem znajduję się nowy adres bloga. Zapraszam!

Najlepsze Suchary o Gwiezdnych Wojnach

mati212 2017-07-15 ciekawostki

Uznałem, że skoro poprzedni artykuł był strasznie poważny i dotykał ważnych kwestii, to teraz dla równowagi muszę wrzucić coś lżejszego. Z tego też powodu postanowiłem zebrać dla was najlepsze kawały o „Gwiezdnych Wojnach”.

Natrafiłem jednak na jeden, pierwotnie niezauważalny, ale dosyć spory problem: brak dobrych kawałów. Dlatego też przemianowałem tytuł na „Najlepsze suchary...” i zebrałem te najsuchsze. Radzę zaopatrzyć się w dużą ilość wody pitnej.

Nagroda Złotego Suchara

 Ilu Imperialnych szturmowców potrzeba do wymiany przepalonego panelu jarzeniowego? Do wymiany przepalonego panelu jarzeniowego potrzeba 2 szturmowców. Jednego by wymienił panel, a drugiego by zabił tego pierwszego i sobie przypisał zasługę. 
Spotykają się dwa droidy, jeden pyta drugiego: „No i co, udało ci się pokonać tego Wookiego podczas gry w sabaka?”. Drugi odparł: „Tak, ale kosztowało mnie to rękę i nogę”. 

Wiesz dlaczego myśliwce typu TIE skrzeczą w kosmosie? Ponieważ tęsknią za statkiem matką!   

Jaka będzie pora kiedy imperialny robot kroczący nadepnie na twój chronometr? Najwyższa pora, żeby sprawić sobie nowy! 

Czy wiesz dlaczego śnieżny potwór wampa ma takie długie łapy? Ponieważ jego stopy znajdują się daleko od reszty ciała. 

Co takiego mają Jawowie, czego nie ma żadne inne stworzenie w całej galaktyce? Małe Jawiątka! 

Po czym poznać, że Neimodianim kłamie? Ma otwarte usta.

Jak nazywa się ktoś kto przynosi obiad rancorowi? Smakołyk! 

Jaka jest różnica pomiędzy Ewokiem a Wookiem? Jakieś dwieście kilogramów! 

Idzie dwóch Mando`a przez las. W pewnej chwili jeden z nich zaczyna się krztusić i pada na ziemię nieprzytomny. Jego towarzysz wyciąga komunikator i łączy się z dowódcą:  -Sierżancie, mój towarzysz nie żyje  -A jesteś tego pewien?-mówi dowódca.  Mandalorianin wyłącza na chwilę komónikator i strzela w kolegę z blastera. Ponownie łączy się z dowódcą:  -Teraz to już na pewno nie.

Luke Skywalker i Han Solo dźwigają działo laserowe do dziesiątego sektora wrogiej bazy kosmicznej. W pewnej chwili zasapany Han mówi:  - Luke, idź na koniec korytarza i sprawdź w komputerze, ile nam jeszcze zostało sektorów do zniszczenia.  Po chwili Luke wraca i mówi:  - Mam dwie wiadomości: dobrą i złą. Którą powiedzieć najpierw?  - Dobrą.  - Został nam już tylko jeden sektor.  - Wspaniale! A zła wiadomość?  - Pomyliliśmy bazy kosmiczne. To nie baza Imperium, tylko nasza! 

Przychodzi facet do psychiatry i mówi:  - Panie doktorze od jakiegoś czasu śnią mi się bohaterowie Gwiezdnych Wojen.  - A kiedy to się zaczęło?  - Dawno dawno temu w odległej galaktyce... 

-Ilu Korelian potrzebnych jest do wymiany prętu jarzeniowego?  -Ani jeden, bo jak jest ciemno to nie widać jak oszukują w sabaka!

Tatooine.Statek wycieczkowy leci do następnego miasta.  Na pokładzie Jawa,Hutt i Korellianin.By umilić sobie czas założyli się kto jest lepszym złodziejem.Pierwszy Hutt gasi światło na 10 sekund.Gdy światło zapala się Hutt oddaje reszcie ich broń.Następnie Korellianin gasi światło na 5 sekund.Gdy swiatło zapala się oddaje reszcie ich buty.Ostatna Jawa gasi światło na 1 sekundę.Gdy światło zapala się Jawa znika.Nagle wchodzi pilot  i mówi:  -Panowie dalej nie lecimy ktoś ukradł nam silniki! 

Podziel się: