UWAGA!!! Ta strona funkcjonuję jako archiwum - pod tym linkiem znajduję się nowy adres bloga. Zapraszam!

Krótka lekcja historii - Rakatanie

Imizuu Ichigo 2017-04-15 ciekawostki

Witam wszystkich czytelników w kolejny artykule, dotyczącym ......... ras.

Dziś celujemy w Rakatan.

Co i jak ?

Zatem, czym są Rakatanie ? Odpowiedź jest prosta - to humanoidalne istoty ( pochodzące z Lehon ) które utkwiły mi w pamięci za sprawą "ślepi" umieszczonych po bokach głowy, która też śmieszna ponieważ jest w kształcie ....... jajka ( Hehe Wielkanoc i wgle XD )

Co ciekawe, Rakatanie to jedna z niewielu ras która miała wrodzoną wrażliwość na moc, którą to niestety oraz z niewyjaśnionych przyczyn utracili.

Historia Rakatan

Jeżeli chodzi o historię tych "dziwadeł" to można by się tutaj naprawdę rozpisać, ale to będzie tylko krótkie przedstawienie - chociaż powstania Rakatan.

Rakatanie jak już pisałem wcześniej byli wrażliwi na moc, dlatego też szybko nauczyli się nad nią panować i kożystać z niej w swych "niecnych celach" ( głównie ograniczali się do ciemnej strony mocy ).

Dzięki ciemnej stronie szybciej uczyli się technologicznie - berdzo możliwe jest to, że to właśnie Rakatanie wynaleźli hipernapęd, który to pomógł im zdominować ogromną część przestrzeni gwiezdnej.

Na koniec jeszcze mała ciekawostka - Rakatanie mieli na swoje usługi Rancorny (duże, niebezpieczne, bardzo agresywne i niezwykle silne stwory), co prawda najpierw musieli je oswoić ale co tam hehe.

Podziel się: