UWAGA!!! Ta strona funkcjonuję jako archiwum - pod tym linkiem znajduję się nowy adres bloga. Zapraszam!

Przecieki z planu "The Last Jedi"

mati212 2017-04-11 aktualnosci

Powoli, bo powoli, ale jednak spływają do nas pierwsze wycieki z planu „The Last Jedi”. Wczoraj, 10 kwietnia portal MakingStarWars.net, opublikował kilka garści informacji-oczywiście niepotwierdzonych- o najnowszym epizodzie Gwiezdnych Wojen.

W tym wpisie chciałbym podsumować wszystko czego udało nam się dowiedzieć, od początku roku, a co jest dosyć prawdopodobne.

Chyba nawet nie muszę pisać, że artykuł zawiera prawdopodobne SPOILERY.

Postać grana przez Laure Dern

Pierwszą informacją jaką przekazuje nam artykuł, jest dodanie nowej postaci granej przez Laure Dern. Aktorka ma wcielić się w Admirał Holdo, która wyglądem i ubiorem bardziej przypomina Coruusańska śmietankę towarzyską, niż wysokiej rangi wojskową. Po zamachu na Leie, pani admirał ma zostać tymczasowym dowódcą Ruchu Oporu, razem z Poe Dameroonem, z tym tylko że ten drugi jest tak jakby „polowym”(nieoficjalnym) dowódcą całego Ruchu.

Pilot i Admirał, prawdopodobnie nie znajdą wspólnego języka, co może przełożyć się na rozłam w Ruchu Oporu.

Nowa baza Ruchu Oporu

Ciekawa sprawa jest z baza główną rebeliantów. Prawdopodobnie będzie się ona znajdować, na planecie Crait wyglądającej jak Mars, tyle że pokryty lodem.

Pierwotnie myślałem, że planeta "należy" do Najwyższego Porządku. Teraz jednak, po zastrzyku nowych informacji, możemy być prawie pewni, że Crait i jej powierzchnia są nowym domem Ruchu Oporu.

Planeta ma zostać zaatakowana przez Najwyższy Porządek. W bitwie prawdopodobnie zostaną użyte olbrzymie maszyny kroczące, o wiele większe od Imperialnych AT-AT. Ci „Źli” z najnowszej trylogii lubią bawić się dużymi zabawkami. Najpierw Starkiller, a teraz to? Boje się pytać co zobaczymy w 9 epizodzie.

Ten przeciek jest dosyć prawdopodobny, ale jednak nie chciałbym zobaczyć go na ekranie. Za bardzo śmierdzi tu „Imperium Kontratakuje”.

Vicrum Fett?

Mam też informację, które prawdopodobnie ucieszą fanów Bobba Fetta. Otóż w najnowszym filmie ma pojawić się łowca nagród Vicrum Fett, grany przez Dela Toro. Sądząc po po nazwisku, Vicrum, jest w jakiś sposób spokrewniony z Boba Fette. Jak? Nie mam pojęcia. Musimy jednak pamiętać jest to całkowicie niepotwierdzona informacja, więc głowy nie dam, że taki bohater rzeczywiście się pojawi. Równie dobrze ktoś mógł rozpuscić tzw. Fake News. Sprawdzić to będziemy mogli, dopiero za pół roku.

Jeżeli chodzi o Finna... wybudzi się on ze śpiączki i ma zostać wysłany na tajna misje dla Ruchu Oporu. Zobaczyć go mamy, już w trailerze, który ukaże się prawdopodobnie na Celebration.

Rey na 95% będzie szkolona przez Luke-a Skywalkera. Jeżeli będzie inaczej, wyjdę z kina mocno zdziwiony.

I na koniec trochę informacji, dotyczących funkcjonowania bloga; Od teraz co jakiś czas będą się ukazywały artykuły o przeciekach dotyczących „The Last Jedi”

Podziel się: